Prodaja - Mezoneta 124 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
140 000 €
1129 €/m²
Property 51414 photo 1
Property 51414 photo 2
Property 51414 photo 3
Property 51414 photo 4
Property 51414 photo 5
Property 51414 photo 6
Property 51414 photo 7
Property 51414 photo 8
Property 51414 photo 9
Property 51414 photo 10
Property 51414 photo 11
Property 51414 photo 12
Property 51414 photo 13
Property 51414 photo 14
Property 51414 photo 15
Property 51414 photo 16
Property 51414 photo 17
Property 51414 photo 18
Property 51414 photo 19
Property 51414 photo 20
Property 51414 photo 21
Property 51414 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodajumezoneta od 124 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod objekta 65014
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
120 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 64964
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 47411
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
140 000 € 1129 €/m²
  • Kod objekta 51414
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 52464
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 64249
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 928 €/m²
  • Kod objekta 61457
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 42146
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter