350 000 €
556 €/m²
Property 51088 photo 1
Property 51088 photo 2
Property 51088 photo 3
Property 51088 photo 4
Property 51088 photo 5
Property 51088 photo 6
Property 51088 photo 7
Property 51088 photo 8
Property 51088 photo 9
Property 51088 photo 10
Property 51088 photo 11
Property 51088 photo 12
Property 51088 photo 13
Property 51088 photo 14
Property 51088 photo 15
Property 51088 photo 16
Property 51088 photo 17
Property 51088 photo 18
Property 51088 photo 19
Property 51088 photo 20
Property 51088 photo 21
Property 51088 photo 22
Property 51088 photo 23
Property 51088 photo 24
Property 51088 photo 25
Property 51088 photo 26

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1996
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 25000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 630 kv.m na Halkidikiju. u suterenu se sastoji od 6 ostava. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, 3 kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 59420
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 62620
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
365 000 € 644 €/m²
  • Kod objekta 62350
  • Kvadratura 566 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
450 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 22537
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
480 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 61063
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 22115
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
310 000 € 1823 €/m²
  • Kod objekta 61102
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63623
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 15 m

Prijava za Newsletter