Prodaja - Zemljište 11100 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos
330 000 € 250 000 €
22 €/m²
Property 50811 photo 1
Property 50811 photo 2
Property 50811 photo 3
Property 50811 photo 4
Property 50811 photo 5
Property 50811 photo 6
Property 50811 photo 7
Property 50811 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11100 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
270 000 € 163 €/m²
  • Kod objekta 37724
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
350 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 30715
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
350 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 59576
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
320 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 36149
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
370 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30740
  • Kvadratura 16313 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
300 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 56396
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter