Na upit
Property 50801 photo 1
Property 50801 photo 2
Property 50801 photo 3
Property 50801 photo 4
Property 50801 photo 5
Property 50801 photo 6
Property 50801 photo 7
Property 50801 photo 8

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 6
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Kritu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 64871
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
300 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64069
  • Kvadratura 1516 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
105 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 64280
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 2470 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
215 000 € 268 €/m²
  • Kod objekta 65280
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
299 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 64922
  • Kvadratura 6095 m²
  • Udaljenost od mora 527 m
Za prodaju
320 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63110
  • Kvadratura 4653 m²
  • Udaljenost od mora 670 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter