215 000 €
1654 €/m²
Property 50793 photo 1
Property 50793 photo 2
Property 50793 photo 3
Property 50793 photo 4
Property 50793 photo 5
Property 50793 photo 6
Property 50793 photo 7
Property 50793 photo 8
Property 50793 photo 9
Property 50793 photo 10
Property 50793 photo 11
Property 50793 photo 12
Property 50793 photo 13
Property 50793 photo 14
Property 50793 photo 15
Property 50793 photo 16
Property 50793 photo 17
Property 50793 photo 18
Property 50793 photo 19
Property 50793 photo 20
Property 50793 photo 21
Property 50793 photo 22
Property 50793 photo 23
Property 50793 photo 24
Property 50793 photo 25
Property 50793 photo 26

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodajumezoneta od 130 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
320 000 € 2370 €/m²
  • Kod objekta 9109
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
180 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 52464
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 1653 €/m²
  • Kod objekta 50793
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 51056
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 59749
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 8555
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
275 000 € 1774 €/m²
  • Kod objekta 44867
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 1643 €/m²
  • Kod objekta 58097
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter