110 000 €
1038 €/m²
Property 50746 photo 1
Property 50746 photo 2
Property 50746 photo 3
Property 50746 photo 4
Property 50746 photo 5
Property 50746 photo 6
Property 50746 photo 7
Property 50746 photo 8
Property 50746 photo 9
Property 50746 photo 10
Property 50746 photo 11
Property 50746 photo 12
Property 50746 photo 13
Property 50746 photo 14
Property 50746 photo 15
Property 50746 photo 16
Property 50746 photo 17
Property 50746 photo 18
Property 50746 photo 19
Property 50746 photo 20
Property 50746 photo 21
Property 50746 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 1940
  • Broj soba: 6
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Parking
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodajumezoneta od 106 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 1 sprata. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i parking, baštu.

Za prodaju
110 000 € 1392 €/m²
  • Kod objekta 56011
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1037 €/m²
  • Kod objekta 50746
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 42146
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
90 000 € 900 €/m²
  • Kod objekta 46094
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod objekta 65014
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
95 000 € 1117 €/m²
  • Kod objekta 65074
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 47411
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 64964
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
130 000 € 928 €/m²
  • Kod objekta 61457
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter