900 000 €
104 €/m²
Property 50142 photo 1
Property 50142 photo 2
Property 50142 photo 3
Property 50142 photo 4
Property 50142 photo 5
Property 50142 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,35
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8628 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 3019 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
800 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 12555
  • Kvadratura 6600 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 000 000 € 146 €/m²
  • Kod objekta 7097
  • Kvadratura 6822 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59594
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 35665
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
900 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 22207
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
900 000 € 104 €/m²
  • Kod objekta 50142
  • Kvadratura 8628 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
800 000 € 749 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 40703
  • Kvadratura 32871 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 000 000 € 493 €/m²
  • Kod objekta 57341
  • Kvadratura 2025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
800 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 43723
  • Kvadratura 4950 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 200 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 21930
  • Kvadratura 105000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter