Prodaja - Zemljište 504 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Zapad Omiljeno
260 000 € 180 000 €
357 €/m²
Property 5000 photo 1
Property 5000 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 504 kv.m. u Atini. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
260 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 10248
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
260 000 €
  • Kod objekta 3306
  • Kvadratura 0 m²
Za prodaju
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 35049
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
230 000 € 842 €/m²
  • Kod objekta 25227
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
345 000 € 492 €/m²
  • Kod objekta 46034
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 31793
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 20318
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod objekta 44214
  • Kvadratura 151 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod objekta 38693
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 21242
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter