Prodaja - Zemljište 4550 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Nea Potidaia
100 000 €
21 €/m²
Property 49901 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 57 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4550 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
100 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 49128
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
130 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49322
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
140 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 49039
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58988
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
110 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 33361
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
130 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61856
  • Kvadratura 2650 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
120 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 35497
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
85 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 64449
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 34627
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter