Prodaja - Zemljište 7600 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Lakkoma
130 000 €
17 €/m²
Property 49724 photo 1
Property 49724 photo 2
Property 49724 photo 3
Property 49724 photo 4
Property 49724 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 7600 kv.m. na Halkidikiju.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58988
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49322
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
175 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 48321
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
160 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 48315
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
165 000 €
  • Kod objekta 2644
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 54522
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
165 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 44567
  • Kvadratura 4686 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
125 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 56633
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
140 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 49039
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39852
  • Kvadratura 4037 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m

Prijava za Newsletter