Prodaja - Zemljište 1612 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi
340 000 €
210 €/m²
Property 49633 photo 1
Property 49633 photo 2
Property 49633 photo 3
Property 49633 photo 4
Property 49633 photo 5
Property 49633 photo 6
Property 49633 photo 7
Property 49633 photo 8
Property 49633 photo 9
Property 49633 photo 10
Property 49633 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1612 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 640 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
385 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 19479
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
340 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 49633
  • Kvadratura 1612 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
370 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30740
  • Kvadratura 16313 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
350 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 59576
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
300 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63299
  • Kvadratura 12250 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
330 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 29419
  • Kvadratura 9160 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
300 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 59573
  • Kvadratura 4182 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
290 000 €
  • Kod objekta 2451
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter