Prodaja - Zemljište 403 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi
86 000 € 80 000 €
198 €/m²
Property 49632 photo 1
Property 49632 photo 2
Property 49632 photo 3
Property 49632 photo 4
Property 49632 photo 5
Property 49632 photo 6
Property 49632 photo 7
Property 49632 photo 8
Property 49632 photo 9
Property 49632 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 403 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m.

Za prodaju
110 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 34976
  • Kvadratura 705 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
110 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 54680
  • Kvadratura 1145 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
90 000 € 731 €/m²
  • Kod objekta 59192
  • Kvadratura 123 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
75 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 59939
  • Kvadratura 5776 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
75 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51737
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
85 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 56899
  • Kvadratura 12625 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m

Prijava za Newsletter