Prodaja - Zemljište 403 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi
86 000 € 80 000 €
198 €/m²
Property 49629 photo 1
Property 49629 photo 2
Property 49629 photo 3
Property 49629 photo 4
Property 49629 photo 5
Property 49629 photo 6
Property 49629 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 403 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
120 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 45425
  • Kvadratura 5880 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
120 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 36571
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 31417
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
110 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 34976
  • Kvadratura 705 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
100 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 57424
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
110 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 54680
  • Kvadratura 1145 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
110 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 42926
  • Kvadratura 3450 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter