Prodaja - Zemljište 351 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
800 000 €
2279 €/m²
Property 49573 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 351 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 210 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 5797
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
850 000 € 538 €/m²
  • Kod objekta 51120
  • Kvadratura 1577 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 40586
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 35109
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
960 000 € 1097 €/m²
  • Kod objekta 62716
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 13800 m
Za prodaju
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 13691
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
880 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 14448
  • Kvadratura 1085 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod objekta 62700
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 14500 m
Za prodaju
720 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 63587
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48584
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m

Prijava za Newsletter