850 000 €
170 €/m²
Property 49326 photo 1
Property 49326 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Pristup

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
800 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61026
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 56773
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
850 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 59690
  • Kvadratura 8248 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
870 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 63660
  • Kvadratura 4748 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22203
  • Kvadratura 2474 m²
  • Udaljenost od mora 177 m
Za prodaju
800 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 21982
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
700 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 62159
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter