290 000 €
145 €/m²
Property 49320 photo 1
Property 49320 photo 2
Property 49320 photo 3
Property 49320 photo 4
Property 49320 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Halkidikiju.

Za prodaju
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 7214
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
330 000 € 536 €/m²
  • Kod objekta 39704
  • Kvadratura 615 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
330 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 45945
  • Kvadratura 3685 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
260 000 € 140 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 11364
  • Kvadratura 23750 m²
  • Udaljenost od mora 40000 m
Za prodaju
360 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 61745
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
320 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 9541
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Preporučujemo Za prodaju
250 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 61823
  • Kvadratura 2550 m²
  • Udaljenost od mora 13 m
Za prodaju
265 000 € 632 €/m²
  • Kod objekta 22231
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
320 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 31318
  • Kvadratura 2407 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
290 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 49320
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m

Prijava za Newsletter