Prodaja - Poslovni prostor 64 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Goudi
70 000 €
1094 €/m²
Property 49317 photo 1
Property 49317 photo 2
Property 49317 photo 3
Property 49317 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1986
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 64 kv.m u Atini. Poslovni prostor se sastoji od 2 sprata. Poslovni prostor Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
75 000 € 1704 €/m²
  • Kod objekta 45756
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
70 000 € 1093 €/m²
  • Kod objekta 49317
  • Kvadratura 64 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
79 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 21142
  • Kvadratura 38 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
75 000 € 539 €/m²
  • Kod objekta 7925
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
75 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 63717
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
97 000 € 4217 €/m²
  • Kod objekta 35485
  • Kvadratura 23 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
70 000 € 2592 €/m²
  • Kod objekta 59345
  • Kvadratura 27 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
80 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 48586
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter