100 000 €
17 €/m²
Property 49128 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5800 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 206 kv.m.

Za prodaju
95 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 11909
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
100 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 48301
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58988
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58989
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 461 €/m²
  • Kod objekta 35818
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
130 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 57322
  • Kvadratura 3221 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
100 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 48300
  • Kvadratura 348 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 50159
  • Kvadratura 537 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
110 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 49319
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
90 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 35494
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter