420 000 €
3021 €/m²
Property 49102 photo 1
Property 49102 photo 2
Property 49102 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2,1
  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 139 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 292 kv.m.

Za prodaju
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 35500
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 45352
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
420 000 € 1494 €/m²
  • Kod objekta 56996
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
400 000 € 782 €/m²
  • Kod objekta 62004
  • Kvadratura 511 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
500 000 € 3401 €/m²
  • Kod objekta 6655
  • Kvadratura 147 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod objekta 38693
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod objekta 65696
  • Kvadratura 487 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod objekta 49102
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 30323
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 56243
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 230 m

Prijava za Newsletter