Prodaja - Zemljište 1300 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Nea Plagia
140 000 €
107 €/m²
Property 49039 photo 1
Property 49039 photo 2
Property 49039 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1300 kv.m. na Halkidikiju.

Za prodaju
130 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 57322
  • Kvadratura 3221 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
125 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 56633
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
190 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 42541
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
160 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 62368
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
165 000 €
  • Kod objekta 2644
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43824
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
130 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49322
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
200 000 € 160 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 26191
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
170 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 19851
  • Kvadratura 10262 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter