2 600 000 € 2 000 000 €
6061 €/m²
Property 4875 photo 1
Property 4875 photo 2
Property 4875 photo 3
Property 4875 photo 4
Property 4875 photo 5
Property 4875 photo 6
Property 4875 photo 7
Property 4875 photo 8
Property 4875 photo 9
Property 4875 photo 10
Property 4875 photo 11
Property 4875 photo 12
Property 4875 photo 13
Property 4875 photo 14
Property 4875 photo 15
Property 4875 photo 16
Property 4875 photo 17
Property 4875 photo 18
Property 4875 photo 19
Property 4875 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 330 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Kod objekta 6181
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36818
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Kod objekta 9439
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Kod objekta 41218
  • Kvadratura 750 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
3 150 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 4416
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 8060
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter