Prodaja - Zemljište 1100 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Elaiohoria
69 000 €
62 €/m²
Property 48688 photo 1
Property 48688 photo 2
Property 48688 photo 3

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bedrooms: 3
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju Zemljište od 1100 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 140 kv.m.

Za prodaju
60 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 44651
  • Kvadratura 15200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 6256
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 43633
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
67 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 63214
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
90 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 35494
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
65 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 65834
  • Kvadratura 605 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
100 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 49128
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
90 000 € 461 €/m²
  • Kod objekta 35818
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
60 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 37214
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m

Prijava za Newsletter