460 000 €
1602 €/m²
Property 48674 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 287 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1300 kv.m.

Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 57038
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
460 000 € 1602 €/m²
  • Kod objekta 48674
  • Kvadratura 287 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 21312
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 49447
  • Kvadratura 364 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod objekta 62036
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 57399
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 45352
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 60631
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod objekta 11178
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
500 000 € 3401 €/m²
  • Kod objekta 6655
  • Kvadratura 147 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter