535 000 € 380 000 €
2714 €/m²
Property 48573 photo 1
Property 48573 photo 2
Property 48573 photo 3
Property 48573 photo 4
Property 48573 photo 5
Property 48573 photo 6
Property 48573 photo 7
Property 48573 photo 8
Property 48573 photo 9
Property 48573 photo 10
Property 48573 photo 11
Property 48573 photo 12
Property 48573 photo 13
Property 48573 photo 14
Property 48573 photo 15
Property 48573 photo 16
Property 48573 photo 17
Property 48573 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 330 m
  • Udaljenost od grada: 17 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodajumezoneta od 140 kv.m na Kritu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje.

Za prodaju
535 000 € 2675 €/m²
  • Kod objekta 56738
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
762 000 € 5953 €/m²
  • Kod objekta 56916
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3647 €/m²
  • Kod objekta 65138
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
630 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 63656
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 56739
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
470 000 € 1631 €/m²
  • Kod objekta 41470
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 850 m

Prijava za Newsletter