Prodaja - Zemljište 500 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Portaria
44 000 €
88 €/m²
Property 48320 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,7
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m.

Za prodaju
45 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 56101
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
64 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56837
  • Kvadratura 10731 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
64 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 12346
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56883
  • Kvadratura 537 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 37212
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
44 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 48297
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
60 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 54724
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
60 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 40456
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 57473
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
45 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 44543
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter