100 000 €
287 €/m²
Property 48300 photo 1
Property 48300 photo 2
Property 48300 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 35
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 348 kv.m. na Halkidikiju. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 122 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
100 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 49901
  • Kvadratura 4550 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
110 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 49319
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
100 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 48301
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
90 000 € 461 €/m²
  • Kod objekta 35818
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58988
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58989
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
140 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 47349
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
110 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 5434
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
110 000 € 235 €/m²
  • Kod objekta 62212
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 35495
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter