Prodaja - Zemljište 500 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Portaria
44 000 €
88 €/m²
Property 48297 photo 1
Property 48297 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,7
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m.

Za prodaju
65 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 65834
  • Kvadratura 605 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
45 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 44543
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
44 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 48318
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
45 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 56101
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
44 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 48320
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
60 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56883
  • Kvadratura 537 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
50 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60891
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
53 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 8141
  • Kvadratura 603 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
40 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 40247
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
44 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 48297
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter