101 000 €
1836 €/m²
Property 48294 photo 1
Property 48294 photo 2
Property 48294 photo 3
Property 48294 photo 4
Property 48294 photo 5
Property 48294 photo 6
Property 48294 photo 7
Property 48294 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
105 000 € 1050 €/m²
  • Kod objekta 62472
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
101 000 € 1836 €/m²
  • Kod objekta 48294
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 59017
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
128 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65698
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 3461 €/m²
  • Kod objekta 61167
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 59027
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 63714
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 3020 €/m²
  • Kod objekta 59029
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 44557
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 62382
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter