Prodaja - Zemljište 7320 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Nea Raidestos
400 000 €
54 €/m²
Property 47487 photo 1
Property 47487 photo 2
Property 47487 photo 3
Property 47487 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 7320 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града.

Za prodaju
495 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 56988
  • Kvadratura 1321 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 60961
  • Kvadratura 3520 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
330 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 29419
  • Kvadratura 9160 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
420 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 62509
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
420 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 66086
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
380 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 57026
  • Kvadratura 11350 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
375 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 50818
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
450 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 58014
  • Kvadratura 6596 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
500 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 42501
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
410 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 58448
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 16 m

Prijava za Newsletter