Prodaja - Zemljište 12000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Oreokastro Ćirilica
1 300 000 €
108 €/m²
Property 47476 photo 1
Property 47476 photo 2
Property 47476 photo 3
Property 47476 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22203
  • Kvadratura 2474 m²
  • Udaljenost od mora 177 m
Za prodaju
1 650 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 22864
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 56232
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 62129
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter