Prodaja - Kuća 250 m² na Halkidikiju

Grčka Solun Solun - Predgrađa Vasilika
300 000 €
1200 €/m²
Property 47037 photo 1
Property 47037 photo 2
Property 47037 photo 3
Property 47037 photo 4
Property 47037 photo 5
Property 47037 photo 6
Property 47037 photo 7
Property 47037 photo 8
Property 47037 photo 9
Property 47037 photo 10
Property 47037 photo 11
Property 47037 photo 12
Property 47037 photo 13
Property 47037 photo 14
Property 47037 photo 15
Property 47037 photo 16
Property 47037 photo 17
Property 47037 photo 18
Property 47037 photo 19
Property 47037 photo 20
Property 47037 photo 21
Property 47037 photo 22
Property 47037 photo 23
Property 47037 photo 24
Property 47037 photo 25
Property 47037 photo 26
Property 47037 photo 27
Property 47037 photo 28
Property 47037 photo 29
Property 47037 photo 30
Property 47037 photo 31
Property 47037 photo 32
Property 47037 photo 33
Property 47037 photo 34
Property 47037 photo 35
Property 47037 photo 36
Property 47037 photo 37
Property 47037 photo 38
Property 47037 photo 39
Property 47037 photo 40
Property 47037 photo 41
Property 47037 photo 42
Property 47037 photo 43
Property 47037 photo 44
Property 47037 photo 45
Property 47037 photo 46
Property 47037 photo 47
Property 47037 photo 48
Property 47037 photo 49
Property 47037 photo 50

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1998
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od grada: 12 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Wifi
  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 250 kv.m na Halkidikiju. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 47037
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63623
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
280 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 45229
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2318 €/m²
  • Kod objekta 4818
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 2572 €/m²
  • Kod objekta 22348
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 1823 €/m²
  • Kod objekta 61102
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 2433 €/m²
  • Kod objekta 62115
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
325 000 € 1511 €/m²
  • Kod objekta 22352
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1951 €/m²
  • Kod objekta 26081
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 63689
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter