Prodaja - Zemljište 960 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Drossia
500 000 €
520 €/m²
Property 46661 photo 1
Property 46661 photo 2
Property 46661 photo 3
Property 46661 photo 4
Property 46661 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 960 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 576 kv.m.

Za prodaju
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod objekta 65696
  • Kvadratura 487 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
490 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 62906
  • Kvadratura 768 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
460 000 € 707 €/m²
  • Kod objekta 56993
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 16800 m
Za prodaju
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod objekta 57347
  • Kvadratura 253 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
630 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 58136
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
670 000 € 893 €/m²
  • Kod objekta 59219
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 57399
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48584
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 35500
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 14562
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 33000 m

Prijava za Newsletter