Prodaja - Poslovni prostor 150 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 €
10000 €/m²
Property 46188 photo 1
Property 46188 photo 2
Property 46188 photo 3
Property 46188 photo 4
Property 46188 photo 5
Property 46188 photo 6
  • Kod objekta 46188
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 150 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 150 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, lift.

Za prodaju
1 636 800 € 7242 €/m²
  • Kod objekta 37592
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 43875
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Kod objekta 52415
  • Kvadratura 241 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 46188
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 500 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 44783
  • Kvadratura 693 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 214 000 € 8489 €/m²
  • Kod objekta 44997
  • Kvadratura 143 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 714 400 € 2774 €/m²
  • Kod objekta 25551
  • Kvadratura 618 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
2 000 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 45068
  • Kvadratura 789 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter