345 000 €
492 €/m²
Property 46034 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,1
  • Udaljeno od mora: 22000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 700 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 770 kv.m.

Za prodaju
290 000 € 976 €/m²
  • Kod objekta 56933
  • Kvadratura 297 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod objekta 38693
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 60631
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 45352
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
290 000 € 483 €/m²
  • Kod objekta 63489
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 10249
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
475 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 53072
  • Kvadratura 1139 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 14562
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 33000 m
Za prodaju
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod objekta 49102
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod objekta 11178
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter