330 000 €
89 €/m²
Property 45945 photo 1
Property 45945 photo 2
Property 45945 photo 3
Property 45945 photo 4
Property 45945 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od grada: 31 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3685 kv.m. na Halkidikiju. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.

Za prodaju
360 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 58304
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
350 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 22744
  • Kvadratura 9312 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
480 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 31049
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
320 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 9541
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
300 000 €
  • Kod objekta 2403
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
290 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 49320
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 7214
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
265 000 € 632 €/m²
  • Kod objekta 22231
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
425 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 63159
  • Kvadratura 1976 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
400 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 31095
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter