Prodaja - Poslovni prostor u Agia Napa

Grčka Kipar Famagusta
2 500 000 €
Property 45504 photo 1
Property 45504 photo 2
Property 45504 photo 3
Property 45504 photo 4
Property 45504 photo 5
Property 45504 photo 6
Property 45504 photo 7
Property 45504 photo 8
Property 45504 photo 9
Property 45504 photo 10
Property 45504 photo 11
Property 45504 photo 12
Property 45504 photo 13
  • Kod objekta 45504
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Region Agia Napa
  • Mesto Famagusta (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 0 kv.m u Agia Napa. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer.

Za prodaju
3 000 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 37284
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Kod objekta 52416
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Kod objekta 49594
  • Kvadratura 479 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 300 000 € 3092 €/m²
  • Kod objekta 45479
  • Kvadratura 1067 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Kod objekta 26550
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
2 050 000 € 4456 €/m²
  • Kod objekta 43719
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 300 000 € 41818 €/m²
  • Kod objekta 45501
  • Kvadratura 55 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 43875
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
3 200 000 € 4740 €/m²
  • Kod objekta 42408
  • Kvadratura 675 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter