Prodaja - Poslovni prostor 55 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 300 000 €
41818 €/m²
Property 45501 photo 1
Property 45501 photo 2
Property 45501 photo 3
Property 45501 photo 4
Property 45501 photo 5
Property 45501 photo 6
Property 45501 photo 7
Property 45501 photo 8
Property 45501 photo 9
Property 45501 photo 10
Property 45501 photo 11
  • Kod objekta 45501
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 55 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2021
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 55 kv.m u Pafos. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, lift.

Za prodaju
2 000 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 35686
  • Kvadratura 651 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 200 000 € 4740 €/m²
  • Kod objekta 42408
  • Kvadratura 675 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Kod objekta 52416
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 000 000 € 1509 €/m²
  • Kod objekta 38636
  • Kvadratura 1325 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 500 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 37375
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
2 500 000 € 1677 €/m²
  • Kod objekta 37607
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 038 500 € 1940 €/m²
  • Kod objekta 25563
  • Kvadratura 1566 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 43875
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 200 000 € 12021 €/m²
  • Kod objekta 34239
  • Kvadratura 183 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Kod objekta 52415
  • Kvadratura 241 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter