Prodaja - Kuća 519 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
430 000 €
829 €/m²
Property 45292 photo 1
Property 45292 photo 2
Property 45292 photo 3
Property 45292 photo 4
Property 45292 photo 5
Property 45292 photo 6
Property 45292 photo 7
Property 45292 photo 8
Property 45292 photo 9
Property 45292 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 519 kv.m na Olimpska regija. u suterenu se sastoji od 2 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.