Prodaja - Mezoneta 155 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
275 000 €
1774 €/m²
Property 44867 photo 1
Property 44867 photo 2
Property 44867 photo 3
Property 44867 photo 4
Property 44867 photo 5
Property 44867 photo 6
Property 44867 photo 7
Property 44867 photo 8
Property 44867 photo 9
Property 44867 photo 10
Property 44867 photo 11
Property 44867 photo 12
Property 44867 photo 13
Property 44867 photo 14
Property 44867 photo 15
Property 44867 photo 16
Property 44867 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1950
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 155 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i kamin, klima uređaj, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 8555
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 51056
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 1643 €/m²
  • Kod objekta 58097
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
320 000 € 2370 €/m²
  • Kod objekta 9109
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 52673
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
410 000 € 5694 €/m²
  • Kod objekta 38211
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 65395
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 1774 €/m²
  • Kod objekta 44867
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 2739 €/m²
  • Kod objekta 64718
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter