Prodaja - Poslovni prostor 693 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 €
2165 €/m²
Property 44783 photo 1
  • Kod objekta 44783
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 693 m²
  • Površina placa 521 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 693 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 46188
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 636 800 € 7242 €/m²
  • Kod objekta 37592
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 214 000 € 8489 €/m²
  • Kod objekta 44997
  • Kvadratura 143 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 050 000 € 4456 €/m²
  • Kod objekta 43719
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 200 000 € 12021 €/m²
  • Kod objekta 34239
  • Kvadratura 183 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
2 000 000 € 1509 €/m²
  • Kod objekta 38636
  • Kvadratura 1325 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Kod objekta 52415
  • Kvadratura 241 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter