Prodaja - Zemljište 2025 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Nea Potidaia
80 000 €
39 €/m²
Property 44756 photo 1
Property 44756 photo 2
Property 44756 photo 3
Property 44756 photo 4
Property 44756 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 54 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2025 kv.m. na Halkidikiju. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m.

Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 8477
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
90 000 € 461 €/m²
  • Kod objekta 35818
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60542
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 8600 m
Za prodaju
100 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 50159
  • Kvadratura 537 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
70 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 61304
  • Kvadratura 7440 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
68 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 56632
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 21692
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 43825
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
110 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 5434
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m

Prijava za Newsletter