200 000 €
1429 €/m²
Property 44580 photo 1
Property 44580 photo 2
Property 44580 photo 3
Property 44580 photo 4
Property 44580 photo 5
Property 44580 photo 6
Property 44580 photo 7
Property 44580 photo 8
Property 44580 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju stan od 140 kv.m na Krfu. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
205 000 € 4183 €/m²
  • Kod objekta 61165
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2717 €/m²
  • Kod objekta 62800
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 65298
  • Kvadratura 99 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
260 000 € 5777 €/m²
  • Kod objekta 63780
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 59903
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 4196 €/m²
  • Kod objekta 61176
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 2190 €/m²
  • Kod objekta 5715
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64660
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 65201
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 54725
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter