Prodaja - Zemljište 4686 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Nea Plagia
165 000 €
35 €/m²
Property 44567 photo 1
Property 44567 photo 2
Property 44567 photo 3
Property 44567 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4686 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m.

Za prodaju
165 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 48331
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
140 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 49039
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
160 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36248
  • Kvadratura 7650 m²
  • Udaljenost od mora 7650 m
Za prodaju
215 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 56635
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
220 000 € 160 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 56310
  • Kvadratura 3270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
175 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 48321
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
168 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 277
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 54522
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 59253
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43824
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter