130 000 €
3514 €/m²
Property 44558 photo 1
Property 44558 photo 2
Property 44558 photo 3
Property 44558 photo 4
Property 44558 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 37 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
135 000 € 3461 €/m²
  • Kod objekta 61167
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 44557
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 63383
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
145 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 59026
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 62382
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod objekta 8006
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod objekta 59032
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 59015
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod objekta 66139
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 63714
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter