135 000 €
2700 €/m²
Property 44557 photo 1
Property 44557 photo 2
Property 44557 photo 3
Property 44557 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
155 000 € 3690 €/m²
  • Kod objekta 37171
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod objekta 59032
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 63373
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2946 €/m²
  • Kod objekta 59020
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 59035
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65698
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 59027
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 3039 €/m²
  • Kod objekta 59030
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 2413 €/m²
  • Kod objekta 63716
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2327 €/m²
  • Kod objekta 63715
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter