Prodaja - Zemljište 2400 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Flogita
45 000 €
18 €/m²
Property 44543 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 0,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2400 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 80 kv.m.

Za prodaju
60 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 61303
  • Kvadratura 6115 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
45 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 56101
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
44 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 48318
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
53 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 8141
  • Kvadratura 603 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
55 000 € 157 €/m²
  • Kod objekta 54686
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
50 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60891
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
55 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45230
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
40 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 22233
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
60 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 54724
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
44 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 48297
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter