Prodaja - Poslovni prostor 153 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 100 000 €
7190 €/m²
Property 44296 photo 1
Property 44296 photo 2
Property 44296 photo 3
Property 44296 photo 4
Property 44296 photo 5
Property 44296 photo 6
Property 44296 photo 7
Property 44296 photo 8
Property 44296 photo 9
Property 44296 photo 10
Property 44296 photo 11
Property 44296 photo 12
Property 44296 photo 13
Property 44296 photo 14
Property 44296 photo 15
Property 44296 photo 16
Property 44296 photo 17
Property 44296 photo 18
Property 44296 photo 19
Property 44296 photo 20
Property 44296 photo 21
Property 44296 photo 22
Property 44296 photo 23
Property 44296 photo 24
Property 44296 photo 25
Property 44296 photo 26
Property 44296 photo 27
Property 44296 photo 28
  • Kod objekta 44296
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 153 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 153 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, alarm.

Za prodaju
990 000 € 7071 €/m²
  • Kod objekta 44800
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Kod objekta 25109
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 200 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 40687
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 000 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 8313
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 500 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 44783
  • Kvadratura 693 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 636 800 € 7242 €/m²
  • Kod objekta 37592
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 214 000 € 8489 €/m²
  • Kod objekta 44997
  • Kvadratura 143 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter