235 000 €
1556 €/m²
Property 44214 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,8
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 151 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 272 kv.m.

Za prodaju
300 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 62005
  • Kvadratura 547 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
330 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 32655
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
290 000 € 483 €/m²
  • Kod objekta 63489
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
350 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 43646
  • Kvadratura 881 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
230 000 € 842 €/m²
  • Kod objekta 25227
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 21242
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
260 000 € 553 €/m²
  • Kod objekta 38716
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
260 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 52117
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
320 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 37930
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter