Prodaja - Zemljište 1400 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Dionisiou
70 000 €
50 €/m²
Property 43823 photo 1
Property 43823 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1400 kv.m. na Halkidikiju.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m.

Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
70 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43823
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
69 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 48688
  • Kvadratura 1100 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 12048
  • Kvadratura 32000 m²
  • Udaljenost od mora 32500 m
Preporučujemo Za prodaju
75 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 60490
  • Kvadratura 630 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
90 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 35819
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
70 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 43631
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
68 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 56632
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 44651
  • Kvadratura 15200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
85 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 64449
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter