80 000 €
40 €/m²
Property 43633 photo 1
Property 43633 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 1,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Halkidikiju.

Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 43633
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
110 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 49319
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 34627
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
100 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 48300
  • Kvadratura 348 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Preporučujemo Za prodaju
75 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 60490
  • Kvadratura 630 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
110 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 39703
  • Kvadratura 8750 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
110 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 5434
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
110 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 33361
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
90 000 € 461 €/m²
  • Kod objekta 35818
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
70 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 43631
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter